Usługi hydrauliczne

Działamy w pełnym zakresie usług hydraulicznych od projektu do uruchomienia. Każde zlecenie opracowujemy indywidualnie i zapewniamy wysoką jakość materiałów od sprawdzonych dostawców. 

Zachęcamy do kontaktu, doradzimy dobór urządzeń. Jeżeli instalacja jest już stara i nieefektywna zaproponujemy możliwe rozwiązania, które poprawią komfort cieplny i zmniejszą koszty ogrzewania. Możliwości jest dużo, trzeba tylko wybrać najkorzystniejszą dla własnych potrzeb. 

Odpowiemy na pytania, wykonamy bezpłatną ofertę. Zapytaj o dofinansowanie. Przejdź do kontaktu

MONTAŻ
ogrzewanie, woda, gaz

kolektory słoneczne (3)

kompletny montaż

Przeprowadzamy kompletny montaż zewnętrznych i wewnętrznych instalacji i urządzeń grzewczych, sanitarnych i gazowych. Wykonujemy potrzebne próby, uruchomienia oraz przeszkolimy w zakresie obsługi. Oferujemy dostęp do usług projektowych i serwisu.
Zapewniamy pomoc techniczną, przeglądy okresowe i pogwarancyjne.

gaz

gazowe przeglądy techniczne

Wykonujemy okresowe kontrole stanu technicznego instalacji gazowych w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Obowiązkiem właściciela lub zarządcy nieruchomości jest raz na 12 miesięcy sprawdzenie stanu technicznego instalacji gazowej. Kontrole może wykonać wyłącznie osoba posiadająca kwalifikacje i uprawnienia energetyczne gazowe w zakresie dozoru. Przegląd zakończony jest protokołem.

kotły gazowe

kotły gazowe i na pellet

Szeroki wybór energooszczędnych kotłów grzewczych, pelletowych i gazowych kondensacyjnych, wiszących, stojących, jedno i dwufunkcyjnych. Możliwe podłączenia w układach hybrydowych z innymi dodatkowymi źródłami ciepła np. pompami ciepła czy kolektorami słonecznymi.

pompy ciepła

pompy ciepła powietrzne, gruntowe i do przygotowywania ciepłej wody użytkowej

Pompy ciepła wykorzystują odnawialne źródła energii do produkcji ciepła i wody użytkowej. Zalety urządzeń: wysoki współczynnik sprawności, cicha praca, niewielkie rozmiary, zdalna i łatwa obsługa, rewolucyjny design. Odpowiednie rozwiązanie do budynków nowych i modernizowanych. Możliwość połączenia z innymi źródłami energii odnawialnej; fotowoltaiką, kolektorami słonecznymi oraz z istniejącym systemem grzewczym np. gazowym.

kolektory słoneczne

kolektory słoneczne

Ciesz się słońcem i korzystaj z darmowej energii słonecznej. Systemy solarne do doskonałe połączenie nowoczesnej technologii ze sprawdzoną jakością. Płaskie kolektory słoneczne z powodzeniem wykorzystuje się w domach jedno- wielorodzinnych, pensjonatach, hotelach. Użytkownicy maja wpływ nie tylko na ochronę środowiska naturalnego również oszczędzają na kosztach produkcji ciepłej wody użytkowej.

ogrzewanie podłogowe

ogrzewanie podłogowe

System ogrzewania podłogowego zapewnia idealny dla człowieka rozkład temperatury. Więcej ciepła przy podłodze, a mnie na poziomie głowy. "Ciepła podłoga" podnosi komfort cieplny na tyle, że można obniżyć temperature pomieszczenia nawet o 2 st. C, a to oznacza oszczędność energii rzędu 12% i mniejszą cyrkulację kurzu.

grzejniki

ogrzewanie grzejnikowe

Bogata oferta grzejników panelowych, łazienkowych, dekoracyjnych, konwektorowych w kolorach dobranych na indywidualne życzenie. Możliwe połączenie grzejnika tradycyjnego, wodnego z grzałką elektryczną do zastosowania np. w łazience. Polecane rozwiązanie w okresach przejściowej pogody wiosną i jesienią dogrzewając łazienkę.

odkurzacz centralny

odkurzacze centralne

Odkurzacz centralny gwarantuje: Czysty i zdrowy dom - całkowite wyeliminowanie z cyrkulacji użytego zassanego powietrza z drobinami kurzu i alergenów. Cisze i spokój dla domowników - słychać tylko szum zasysanego powietrza. Wygodne sprzątanie - wystarczy włożyć lekki wąż ssący do gniazdka aby rozpocząć odkurzanie. Nowoczesne rozwiązania - wąż chowany w ścianie i bezprzewodowa łączność pomiędzy końcówkami węża do sterowania jednostką centralną.

DOFINANSOWANIE

Wymieniając  stary piec węglowy można ubiegać się o dofinansowanie do 100%  kosztów kwalifikowanych. Sprawdź możliwości finansowania kontaktując się z nami.  

Zobacz nasze realizacje

Przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązanie