Usługi hydrauliczne

Działamy w pełnym zakresie usług hydraulicznych od projektu do uruchomienia. Każde zlecenie opracowujemy indywidualnie i zapewniamy wysoką jakość materiałów od sprawdzonych dostawców. 

Zachęcamy do kontaktu, doradzimy dobór urządzeń. Jeżeli instalacja jest już stara i nieefektywna zaproponujemy możliwe rozwiązania, które poprawią komfort cieplny i zmniejszą koszty ogrzewania. Możliwości jest dużo, trzeba tylko wybrać najkorzystniejszą dla własnych potrzeb. 

Odpowiemy na pytania, wykonamy bezpłatną ofertę. Zapytaj o dofinansowanie. Przejdź do kontaktu

MONTAŻ
ogrzewanie, woda, gaz

kolektory słoneczne (3)

kompletny montaż

Przeprowadzamy kompletny montaż zewnętrznych i wewnętrznych instalacji i urządzeń grzewczych, sanitarnych i gazowych. Wykonujemy potrzebne próby, uruchomienia oraz przeszkolimy w zakresie obsługi. Oferujemy dostęp do usług projektowych i serwisu.
Zapewniamy pomoc techniczną, przeglądy okresowe i pogwarancyjne.

pompy ciepła

pompy ciepła powietrzne, gruntowe i do przygotowywania ciepłej wody użytkowej

Pompy ciepła wykorzystują odnawialne źródła energii do produkcji ciepła i wody użytkowej. Zalety urządzeń: wysoki współczynnik sprawności, cicha praca, niewielkie rozmiary, zdalna i łatwa obsługa, rewolucyjny design. Odpowiednie rozwiązanie do budynków nowych i modernizowanych. Możliwość połączenia z innymi źródłami energii odnawialnej; fotowoltaiką, kolektorami słonecznymi oraz z istniejącym systemem grzewczym np. gazowym.

kotły gazowe

kotły gazowe i na pellet

Szeroki wybór energooszczędnych kotłów grzewczych, pelletowych i gazowych kondensacyjnych, wiszących, stojących, jedno i dwufunkcyjnych. Możliwe podłączenia w układach hybrydowych z innymi dodatkowymi źródłami ciepła np. pompami ciepła czy kolektorami słonecznymi.

ogrzewanie podłogowe

ogrzewanie podłogowe

System ogrzewania podłogowego zapewnia idealny dla człowieka rozkład temperatury. Więcej ciepła przy podłodze, a mnie na poziomie głowy. "Ciepła podłoga" podnosi komfort cieplny na tyle, że można obniżyć temperature pomieszczenia nawet o 2 st. C, a to oznacza oszczędność energii rzędu 12% i mniejszą cyrkulację kurzu.

grzejniki

ogrzewanie grzejnikowe

Bogata oferta grzejników panelowych, łazienkowych, dekoracyjnych, konwektorowych w kolorach dobranych na indywidualne życzenie. Możliwe połączenie grzejnika tradycyjnego, wodnego z grzałką elektryczną do zastosowania np. w łazience. Polecane rozwiązanie w okresach przejściowej pogody wiosną i jesienią dogrzewając łazienkę.

gaz

gazowe przeglądy techniczne

Wykonujemy okresowe kontrole stanu technicznego instalacji gazowych w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Obowiązkiem właściciela lub zarządcy nieruchomości jest raz na 12 miesięcy sprawdzenie stanu technicznego instalacji gazowej. Kontrole może wykonać wyłącznie osoba posiadająca kwalifikacje i uprawnienia energetyczne gazowe w zakresie dozoru. Przegląd zakończony jest protokołem.

kolektory słoneczne

kolektory słoneczne

Ciesz się słońcem i korzystaj z darmowej energii słonecznej. Systemy solarne do doskonałe połączenie nowoczesnej technologii ze sprawdzoną jakością. Płaskie kolektory słoneczne z powodzeniem wykorzystuje się w domach jedno- wielorodzinnych, pensjonatach, hotelach. Użytkownicy maja wpływ nie tylko na ochronę środowiska naturalnego również oszczędzają na kosztach produkcji ciepłej wody użytkowej.

odkurzacz centralny

odkurzacze centralne

Odkurzacz centralny gwarantuje: Czysty i zdrowy dom - całkowite wyeliminowanie z cyrkulacji użytego zassanego powietrza z drobinami kurzu i alergenów. Cisze i spokój dla domowników - słychać tylko szum zasysanego powietrza. Wygodne sprzątanie - wystarczy włożyć lekki wąż ssący do gniazdka aby rozpocząć odkurzanie. Nowoczesne rozwiązania - wąż chowany w ścianie i bezprzewodowa łączność pomiędzy końcówkami węża do sterowania jednostką centralną.

DOFINANSOWANIE

Wymieniając  stary piec węglowy można ubiegać się o dofinansowanie do 100%  kosztów kwalifikowanych. Sprawdź możliwości finansowania kontaktując się z nami.  

Zobacz nasze realizacje

Przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązanie