o nas

instal-rob robert wiśniewicz

O nas

Firmę INSTAL-ROB założył Robert Wiśniewicz w 1997 roku.

Aktualnie INSTAL-ROB to zespół wykwalifikowanych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem zapewniających rzetelne i fachowe wykonanie instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych. Realizujemy innowacyjne projekty i rozwiązania techniczne z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Świadczymy usługi hydrauliczne dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni. Działamy na obszarze woj. lubuskiego; Zielona Góra, Sulechów, Nowa Sól, Nowogród Bobrzański i dalsze.

Klientom zapewniamy szybkość działania, niezawodność i wysoką jakość realizowanych zleceń. Wykorzystujemy najnowsze technologie w branży, posiadamy profesjonalne i wyspecjalizowane urządzenia a pracownicy przechodzą regularne, zaawansowane szkolenia.

Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały od sprawdzonych dostawców i łączymy doświadczenie z nowymi technologiami, dzięki temu nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Preferujemy produkty przyjazne środowisku naturalnemu.

Większość naszych zleceń pochodzi z polecenia zadowolonych Klientów!

Udzielamy gwarancji jakości na wykonywane usługi oraz wystawiamy faktury VAT.

Współpracujemy z uprawnionym projektantem instalacji sanitarnych i grzewczych.