Dofinansowanie do pomp ciepła i kotłów gazowych

Proponujemy;

  • pomoc w procedurach uzyskania dofinansowania,  czyli kto i kiedy może uzyskać dofinansowanie
  • fachowe doradztwo w doborze nowego ogrzewania, czyli  na co można uzyskać dofinansowanie
  • profesjonalny montaż, czyli my pracujemy, Ty zyskujesz

W Polsce istnieje wiele programów dotacyjnych, m.in. Czyste Powietrze, Mój Prąd, Moje Ciepło czy Ciepłe Mieszkanie, które oferują dofinansowanie na zakup i instalację pompy ciepła lub kotła gazowego, jak również instalację centralnego ogrzewania raz wody użytkowej. Jest to korzystna inwestycja, ponieważ pozwala zredukować koszt montażu i wpływa na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Dofinansowania na instalację takiego systemu są pomocne dla osób, które chcą zainwestować w nowoczesną technologię ogrzewania, bardziej ekologiczne i efektywne sposoby ogrzewania swojego dom

Bezpłatna konsultacja

tel. 661 029 070

Aktualne programy dotacyjne

Wymiana pieców węglowych na energooszczędne pompy ciepła lub kotły gazowe kondensacyjne oraz modernizacja instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Wymiana pieców węglowych na energooszczędne pompy ciepła lub kotły gazowe kondensacyjne w budynkach wielorodzinnych.

Moje Ciepło

Montaż energooszczędnych pomp ciepła w budynkach nowych lub w budowie.

Ulga termomodernizacyjna

Ulga przysługuje podatnikowi, który jest właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Kwota odliczenia nie może przekroczyć
53 000 zł w odniesieniu do wszystkich realizowanych przedsięwzięć termomodernizacyjnych w poszczególnych budynkach, których podatnik jest właścicielem lub współwłaścicielem.

Sprawdź ofertę dofinansowania

Potrzebujesz więcej informacji o dofinansowaniu do montażu urządzeń grzewczych w  nowych i modernizowanych budynkach, napisz do nas. Odpowiemy na Twój kontakt.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres E-mail oraz numer telefonu informacji handlowej Administratorem danych jest INSTAL-ROB Robert Wiśniewicz ul. Wypoczynek 14/3 65-519 Zielona Góra NIP 973-007-31-57. Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana z adresu, z którego została udzielona.