DOFINANSOWANIE Program Czyste Powietrze

Do roku 2029 można wykorzystać dotację na wymianę/zakup i montaż nowych źródeł ciepła. Warto dowiedzieć się, jakie są warunki finansowania. Instalowane przez nas pompy ciepła, kotły i piece spełniają warunki Programu Czyste powietrze.

alpha innotec Inwerterowe pompy ciepła. Zyskaj nawet 5000 zł netto!

Obniżamy ceny katalogowe wybranych modeli inwerterowych pomp ciepła z serii alterra WZSV oraz alira LWDV o mocy 9kW. Wszystkie urządzenia w promocji są wersjami z inwerterem, czyli modulacją mocy, które zapewnią idealne dopasowanie mocy grzewczej do aktualnego zapotrzebowania budynku, gwarantując jednocześnie bardzo wysoki poziom wydajności. Promocja obowiązuje do 30.11.2019.

NOWOŚĆ Bosch Condens 9000i

Kotły Bosch Condens GC9000i to pierwsze na polskim rynku urządzenie tego typu marki Bosch. Stanowi ono znakomite połączenie nowatorskiego, niezwykle atrakcyjnego designu oraz rozwiązań użytkowych ułatwiających jego użytkowanie, obsługę, instalację, uruchomienie i przeglądy. Jednym z takich rozwiązań jest zespolony z frontową obudową wykonaną ze specjalnego hartowanego szkła, dotykowy panel sterowania zaprojektowany tak, aby programowanie podstawowych nastaw i ich ewentualne zmiany były tak proste jak nigdy dotąd.