Dofinansowanie Czyste Powietrze na wymianę pieca węglowego

Nowe warunki dofinansowania

Decydując się na wymianę pieca węglowego można wnioskować o dofinansowanie z Programu Czyste Powietrze i Miasta Zielona Góra.

  • dofinansowanie nawet na 100% kosztów kwalifikowanych
  • wniosek może dotyczyć inwestycji zakończonej lub planowanej
  • dofinansowanie do pompy ciepła w nowo budowanym domu 
Czyste Powietrze Zielona Góra

Oczekujesz pełnej obsługi?

Proponujemy;

  • pomoc w procedurach uzyskania dofinansowania,  czyli kto i kiedy może uzyskać dofinansowanie
  • fachowe doradztwo w doborze nowego ogrzewania, czyli  na co można uzyskać dofinansowanie
  • sporządzenie wniosku  i rozliczenie kosztów do wypłaty, czyli wystarczy tylko Twój podpis
  • profesjonalny montaż, czyli my pracujemy, Ty zyskujesz
wniosek o dofinansowanie

Dowiedz się więcej

zadzwoń 661 029 070 lub przejdź do formularza kontaktowego

Aktualne programy dotacyjne

Rządowy Program Czyste Powietrze ma na celu poprawę efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z jednorodzinnych budynków mieszkalnych. 

Program obejmuje dofinansowanie na wymianę wysokoemisyjnych źródeł ciepła oraz termoodernizację budynku, skierowane jest do właścicieli domów jednorodzinnych. 

Wniosek do dofinansowania należy złożyć w formie elektronicznej >> Portal Beneficjenta, następnie papierowej  w WFOŚiGW  odpowiednim dla lokalizacji budynku. Dla województwa lubuskiego adres Zielona Góra ul. Miodowa 3,  kontakt z urzędem

Program Ochrony Środowiska dla Miasta Zielona Góra

Rozpoczęto kolejny nabór wniosków o udzielenie dotacji na dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania w 2022 roku. Udzielając dotacji na zmianę ogrzewania z węglowego na ekologiczne Miasto Zielona Góra zamierza zmniejszyć poziom emisji zanieczyszczeń do powietrza. 

O dotację mogą ubiegać się osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, osoby prawne i przedsiębiorcy. 

Wnioski należy składać w terminie do 6 maja 2022 r.  w Urzędzie Miasta,  Biuro Obsługi Interesanta stanowisko 5 lub 6 ul. Podgórna 22.

Dokładne informacje o warunkach dotacji zamieszczono w Ogłoszeniu.

Moje Ciepło

Nowy program dofinansowania na montaż pomp ciepła w nowych budynkach. Nabór wniosków powinien się rozpocząć w pierwszej połowie tego roku.

Przez nowy budynek mieszkalny rozumie się taki, w przypadku którego nie złożono zawiadomienia o zakończeniu budowy albo nie złożono wniosku o wydanie pozwolenia na użytkowanie domu. Jeśli dokonano te czynności, to nie wcześniej niż 1 stycznia 2021 r. 

Sprawdź ofertę dofinansowania

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres E-mail oraz numer telefonu informacji handlowej Administratorem danych jest INSTAL-ROB Robert Wiśniewicz ul. Wypoczynek 14/3 65-519 Zielona Góra NIP 973-007-31-57. Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana z adresu, z którego została udzielona.