Pompy ciepła alpha innotec
NOWA GENERACJA

pompa ciepła alpha innotec

Zawsze idealnie dopasowane

Pompa ciepła jest wysoce efektywnym źródłem ciepła działającym zgodnie z troską o środowisko naturalne. Wykorzystanie energii gruntu, powietrza i wody przyczynia się do ochrony środowiska. Poznaj najnowsze rozwiązania do zastosowania w budynkach nowych i modernizowanych.

Przegląd produktów alpha innotec

powietrzne pompy ciepła

Seria alira od alpha innotec to szeroki asortyment powietrznych pomp ciepła do ustawienia na zewnątrz lub wewnątrz budynku. W ofercie znajdują się modele z modulacją mocy (inwerter), funkcją chłodzenia aktywnego oraz innowacyjne, wyróżniające nas na rynku pompy pracujące w oparciu o naturalny przyszłościowy czynnik R290.

Czytaj dalej na stronie alpha innotec

gruntowe pompy ciepła

Ogromna różnorodność produktów z serii alterra pozwala na dobranie w każdym przypadku odpowiedniej pompy ciepła. Wszystkie warianty osiągają wysokie temperatury zasilania i nadają się do przygotowywania ciepłej wody użytkowej oraz do stosowania przy modernizacjach. Możliwe jest także połączenie z innymi systemami, np. instalacją solarną, fotowoltaiką czy wentylacją. Wiele spośród oferowanych urządzeń jest wyposażonych również w funkcję chłodzenia.

Czytaj dalej na stronie alpha innnotec

Do pobrania folder informacyjny alterra WZS/SWC/SW

dofinansowanie

Dofinansowanie na zakup pompy ciepła alpha innotec możesz pozyskać obecnie na 3 sposoby::
“Program Czyste Powietrze”
Ulga termomodernizacyjna
W ramach lokalnych (gminnych) programów antysmogowych.

Czytaj dalej

pompy ciepła

Poznaj alpha innotec. Jakość w każdym detalu.

Poprzez rozwój i produkcję pomp ciepła alpha innotec w Niemczech, klient otrzymuje produkt najwyższej jakości „Made in Germany”. Szeroki asortyment produktów gwarantuje dopasowanie oferty dla każdego klienta, każdego zastosowania, każdej wielkości obiektu i potrzeb. Współpraca z innymi producentami sektora energii odnawialnej (PV ready, Smart Grid Ready) dodatkowo poszerza możliwość pracy i regulacji pompy ciepła alpha innotec.  Dzięki jednemu regulatorowi (Luxtronik 2) można sterować ogrzewaniem, chłodzeniem, energią z paneli słonecznych, temperaturą wody w basenie itp.

Żadne inne źródło ciepła nie jest w stanie zapewnić tak wysokiej wydajności jak pompy ciepła. Zaoszczędzają Państwo nie tylko energię, ale również pieniądze. O wysokiej klasie wydajności świadczą wartości zamieszczone na etykiecie energetycznej.

Pompy ciepła alpha innotec znajdą zastosowanie zarówno w nowych budynkach, jak również modernizowanych. Wybór pompy ciepła jest rozsądną inwestycją w przyszłość.

Pompa ciepła wykorzystuje ponad 75% potrzebnej energii z tej dostępnej w otaczającym na środowisku: z ziemi, powietrza i wody. Tylko 25% energii dostarczanej do pracy pompy ciepła  jest w postaci energii elektrycznej. „Zielona energia” pochodzi tylko z odnawialnych źródeł energii! Ponadto pompy ciepła pracują cicho i nie odprowadzają zanieczyszczeń.

Użytkownik pompy ciepła jest w 100% niezależny od kopalnych, skończonych i związanych z wahaniami cen źródeł energii. Pompę ciepła w łatwy sposób połączyć można z innymi źródłami energii odnawialnej (np. panele fotowoltaiczne, tym samym sprawiając, że będzie ona zasilać „zieloną” energią naszą pompę ciepła!).

Pompy ciepła prócz ogrzewania potrafią chłodzić, jak również przygotować ciepłą wodę użytkową. Łatwa kontrola za pomocą regulatora, stronę WWW, aplikację dla smarfonów pozwala na dobór odpowiednich opcji dla Twojego komfortu. Innowacyjny kontroler i intuicyjne aplikacje sprawią, że kontrola staje się jeszcze bardziej łatwa w użyciu!

PROMOCJA

BEZPIECZEŃSTWO OPARTE NA NIEZALEŻNOŚCI

Dzięki nowoczesnym instalacjom grzewczym z użyciem pomp ciepła w połączeniu z fotowoltaiką, zyskujesz energooszczędny, ekologiczny dom i możesz w dużej mierze uniezależnić się od dostawców energii elektrycznej. Nie przyczyniasz się do zanieczyszczenia środowiska, ponieważ nie emitujesz żadnych szkodliwych substancji ze spalania tradycyjnych paliw. Dodatkowe bezpieczeństwo od alpha innotec to 5 lat gwarancji oraz bezkompromisowo solidne wykonanie naszych pomp z materiałów odpornych nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

KOMFORT CIEPŁA I CHŁODU W DOMOWYM ZACISZU.

W alpha innotec komfort użytkowania pomp ciepła rozumiemy jako zaspokojenie wielu potrzeb, do których z pewnością należą: ogrzewanie w domu, ciepła woda użytkowa dla całej rodziny, przyjemny chłód podczas upałów, cisza, wygoda i prostota użytkowania. Dodatkowo czyste powietrze i poczucie odpowiedzialności za naszą Planetę jest dla nas niemniej ważne. Jeśli przyjrzysz się dokładnie naszej ofercie, zobaczysz, że taki komfort możesz zyskać dzięki naszym urządzeniom.